حسابداران تراز محور

29 /09 /1396
مدیر سایت
اخبار جدید
1025

جرائم مالیاتی

جرائم مالیاتی

حسابداران باید فاکتورهای فروش کالا و خدمات را که از طرف حسابهای خود دریافت میکنند قبل از ثبت سند حسابداری یا پرداخت طبق موارد زیرکنترل نمایند تا در زمان رسیدگی عملکرد و ارزش افزوده دچار مشکل نشوند.

 
1- کنترل شود که ارائه کننده کالا و خدمات کد فروش ، فاکتور فروش یا شرکت صوری و کاغذی نباشد.جهت این مورد به این صفحه مراجعه شود:
 
2- کنترل نمائید که فروشنده کالا و خدمات از شرکت منحل شده یا غیر فعال اقدام به صدور فاکتور ننموده و شناسه ملی خود را به درستی اعلام کرده است .جهت این مورد به این صفحه مراجعه شود:
www.ilenc.ir
 
3- گواهی ارزش افزوده را مطالبه و اعتبار آن را از این صفحه کنترل نمائید:
 
4-برای شرکت فروشنده؛ نام و نوع شرکت ،فعالیت شرکت ، تغییرات احتمالی شرکا و...  را از سایت روزنامه رسمی به آدرس زیر کنترل نمائید.
www.rrk.ir/News/NewsList.aspx
 
5-گواهینامه ثبت نام مودیان مالیاتی یا گزارش ثبت نام در سامانه شماره اقتصادی که حاوی مشخصات اصلی شرکت و کد اقتصادی میباشد را بخواهید و با موارد دیگر کنترل کنید.
 
6-چک را در وجه فروشنده مندرج در فاکتور صادر نموده یا به حساب شرکت واریز نمائید.
 
 
 
 
موسسه حسابداری حسابداران تراز محور
88705994 -021     فکس:89775554-021
 09129497458           09120570744  
 
برچسب:
چرا شرکت حسابداری حسابداران تراز محور؟

حسابداران تراز محور با جمعی از متخصصین خبره حسابداری و مالیاتی و با سالها تجربه راهکارهای سریع و مفیدی را جهت رفع مشکلات مالی و مالیاتی کارفرمایان گرامی پیشنهاد خواهد نمود . ما بر این باوریم که داشتن یک سیستم مالی منظم میتواند از هدر رفت منابع موسسات به طور چشمگیری جلوگیری نماید و عنصر مهمی در پیشرفت یک شرکت باشد .جهت مشاوره رایگان با مشاورین مالی و مالیاتی با شرکت حسابداری حسابداران تراز محور تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق واتساپ