حسابداران تراز محور

14 /11 /1397
مدیر سایت
مقالات حسابداری
3382

مهلت اعتراض به بدهي اعلامي تامين اجتماعي چند روز است؟

مهلت اعتراض به بدهي اعلامي تامين اجتماعي چند روز است؟


سازمان مكلف است اعتراض كارفرما را حداكثر تا يك‌ ماه پس از دريافت آن در هيأت بدوى تشخيص مطالبات مطرح نمايد در صورت عدم اعتراض كارفرما ظرف مدت مقرر، تشخيص سازمان قطعى و ميزان حق بيمه و خسارات تعيين شده طبق ماده ۵۰ اين قانون وصول خواهد شد».

- برابر ماده ۴۳ قانونِ پیش گفته، کارفرما می تواند ظرف ۲۰ روز پس از ابلاغ رأی هیأت بدوی، به این رأی اعتراض نماید و مرجع رسیدگی، هیأت تجدیدنظر تشخیص مطالبات است.

- اگرچه رأی هیأت تجدیدنظر قطعی و قابل اجرا است، ولی مطابق مواد ۱۰ و ۱۶ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری کارفرما می تواند به آراء قطعیت یافته صادر شده از هیأت های بدوی یا تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری «از حیث نقض قوانین و مقررات یا مخالفت با آنها» اعتراض نماید.


 

موسسه حسابداری حسابداران تراز محور 

 09129497458           09120570744

برچسب ها:
چرا شرکت حسابداری حسابداران تراز محور؟

حسابداران تراز محور با جمعی از متخصصین خبره حسابداری و مالیاتی و با سالها تجربه راهکارهای سریع و مفیدی را جهت رفع مشکلات مالی و مالیاتی کارفرمایان گرامی پیشنهاد خواهد نمود . ما بر این باوریم که داشتن یک سیستم مالی منظم میتواند از هدر رفت منابع موسسات به طور چشمگیری جلوگیری نماید و عنصر مهمی در پیشرفت یک شرکت باشد .جهت مشاوره رایگان با مشاورین مالی و مالیاتی با شرکت حسابداری حسابداران تراز محور تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق واتساپ