حسابداران تراز محور

14 /03 /1396
مدیر سایت
مقالات حسابداری
1012

آیین نامه اجرایی ماده ۱۶۵ قانون مالیاتهای مستقیم

 آیین نامه اجرایی ماده ۱۶۵ قانون مالیاتهای مستقیم


آیین نامه اجرایی ماده ۱۶۵ قانون مالیاتهای مستقیم 
 
- به موجب ماده ۵ آیین نامه اجرایی یادشده ، مودی مکلف است ظرف ۶ ماه از تاریخ وقوع حادثه و سانحه درخواست خود را همراه با مدارکی که در اختیار دارد به اداره امور مالیاتی محل وقوع حادثه تسلیم نماید و اداره امور مالیاتی مربوط نیز مکلف است ظرف یک ماه درخواست مودی و مدارک ارائه شده را به کمیسیون های مذکور در مواد ۳ و ۴ آیین نامه ارسال و کمیسیون های یادشده حداکثر ظرف شش ماه با بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و اطلاعات مکتسبه میزان خسارت وارده را تعیین و اعلام نمایند . 
 
- همین میزان و مبلغ خسارت وارده ی اعلام شده ، است که از درآمد مشمول مالیات آن سال ( سالی که خسارت وارد آمده ) و سالهای بعد قابل کسر خواهد بود .
 
 

موسسه حسابداری حسابداران تراز محور

44499464 -021     فکس:89775554-021

 09129497458           09120570744

برچسب ها:
چرا شرکت حسابداری حسابداران تراز محور؟

حسابداران تراز محور با جمعی از متخصصین خبره حسابداری و مالیاتی و با سالها تجربه راهکارهای سریع و مفیدی را جهت رفع مشکلات مالی و مالیاتی کارفرمایان گرامی پیشنهاد خواهد نمود . ما بر این باوریم که داشتن یک سیستم مالی منظم میتواند از هدر رفت منابع موسسات به طور چشمگیری جلوگیری نماید و عنصر مهمی در پیشرفت یک شرکت باشد .جهت مشاوره رایگان با مشاورین مالی و مالیاتی با شرکت حسابداری حسابداران تراز محور تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق واتساپ