حسابداران تراز محور

15 /03 /1396
مدیر سایت
سوالات مالیاتی و حسابداری
1022

اگر کارفرما بیمه کامل نکرد چطور باید اقدام کرد؟
اگر کارفرما بیمه کامل نکرد چطور باید اقدام کرد؟
برای بیمه کامل اول باید کارکرد و اشتغال در روزهایی که بیمه رد نشده توسط مراجع مربوطه تایید شود .
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: من از خرداد سال ۹۴ در دفتر پلیس+۱۰مشغول بکار شدم ولی کارفرما از مردادماه همان سال بیمه بنده را رد کرد با این وجود تا دی ماه ۹۴بیمه کامل رد کردند و بعد از آن از۱۲تا ۱۹روز بیمه می کند و به هیچ وجه هم قبول نمی کند که از حقوقم کسر کنند تا بیمه کامل رد شود. تعداد روزهایی که بیمه رد نشده را خودم می توانم پرداخت کنم یا نه؟
در این باره روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد: اول باید کارکرد و اشتغال شما در روزهایی که بیمه رد نشده توسط مراجع مربوطه تایید شود . برای این کار اول مدارک اشتغال خود را در دوره مذکور به شعبه تامین اجتماعی ارائه کنید تا در کمیته احتساب سوابق شعبه مورد بررسی قرار گیرد در صورتی که منجر به نتیجه نشد باید به هیاتهای حل اختلاف وزارت کار بابت عدم اجرای ماده ۱۴۸ قانون کار مراجعه و از کارفرما شکایت کنید.
 
 
 
موسسه حسابداری حسابداران تراز محور

44499464 -021     فکس:89775554-021

 09129497458           09120570744

برچسب ها:
چرا شرکت حسابداری حسابداران تراز محور؟

حسابداران تراز محور با جمعی از متخصصین خبره حسابداری و مالیاتی و با سالها تجربه راهکارهای سریع و مفیدی را جهت رفع مشکلات مالی و مالیاتی کارفرمایان گرامی پیشنهاد خواهد نمود . ما بر این باوریم که داشتن یک سیستم مالی منظم میتواند از هدر رفت منابع موسسات به طور چشمگیری جلوگیری نماید و عنصر مهمی در پیشرفت یک شرکت باشد .جهت مشاوره رایگان با مشاورین مالی و مالیاتی با شرکت حسابداری حسابداران تراز محور تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق واتساپ