حسابداران تراز محور

13 /06 /1396
مدیر سایت
سوالات مالیاتی و حسابداری
3003

آیا میدانید تشخیص سخت و زیان آور بودن مشاغل بر عهده کیست؟
 _  برای تعیین و شناسایی سخت و زیان‌آور بودن مشاغل، کمیته‌ای ۸ نفره در وزارت کار و اموراجتماعی تشکیل شده است که سازمان تأمین اجتماعی یک نماینده در بخش بیمه‌ای و یک نماینده در بخش درمانی این کمیته دارد. 

 
_  بیمه‌شدگان و کارفرمایان متقاضی که گمان می‌برند مشاغل آنها سخت و زیان‌آور است می‌توانند مراجعه کنند و فرم درخواست خود را ارائه دهند تا در کمیته مورد بررسی قرار گیرد. 
 
 
_  کمیته استانی مربوط به شناسایی مشاغل سخت و زیان‌آور نیز در اداره‌کل کار و اموراجتماعی استان یا سازمان کار و آموزش فنی و حرفه‌ای تشکیل می‌شود و ریاست آن برعهده مدیرکل کار است. 
 
_  اعضای این کمیته ۸ نفر است و روند کار بدین صورت است که پس از آنکه کارهای مقدماتی در اداره کار صورت گرفت و کارشناسان نظر کارشناسی خود را ارائه دادند، به محل کارخانه یا واحد متقاضی مراجعه و تمام جوانب را بررسی می‌کنند.
 
 
 
 
 
موسسه حسابداری حسابداران تراز محور
88705994 -021     فکس:89775554-021
 09129497458           09120570744  
 
برچسب ها:
چرا شرکت حسابداری حسابداران تراز محور؟

حسابداران تراز محور با جمعی از متخصصین خبره حسابداری و مالیاتی و با سالها تجربه راهکارهای سریع و مفیدی را جهت رفع مشکلات مالی و مالیاتی کارفرمایان گرامی پیشنهاد خواهد نمود . ما بر این باوریم که داشتن یک سیستم مالی منظم میتواند از هدر رفت منابع موسسات به طور چشمگیری جلوگیری نماید و عنصر مهمی در پیشرفت یک شرکت باشد .جهت مشاوره رایگان با مشاورین مالی و مالیاتی با شرکت حسابداری حسابداران تراز محور تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق واتساپ