حسابداران تراز محور

17 /07 /1396
مدیر سایت
اخبار جدید
1244

شرکت‌های غیرفعال به اداره کل ثبت شرکت‌ها معرفی می‌شوند

 شرکت‌های غیرفعال به اداره کل ثبت شرکت‌ها معرفی می‌شوند

_  معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: از جمله مزایای این کار این است که مثلا شرکت‌هایی که تاسیس شده و در طی ۵ سال فعالیتی نداشته باشند از طرف سازمان امور مالیاتی به اداره کل ثبت شرکت‌ها معرفی می‌شوند و نهایتاً ثبت تغییرات و ارائه سایر خدمات ثبتی به این شرکت‌ها متوقف خواهد شد.

 
_ انجم شعاع توضیح داد: این شرایط تا زمانی ادامه دارد تا وقتی که آن شرکت به سازمان امور مالیاتی مراجعه کرده و تکلیف خود را از حیث اجرای مقررات مالیاتی روشن کند. چون انحلال اشخاص حقوقی یا باید به درخواست و به تصویب مجامع رسمی خود اشخاص حقوقی باشد یا با حکم دادگاه؛ بنابراین سازمان امور مالیاتی یا سازمان ثبت اسناد در ارتباط با انحلال آن‌ها نمیتواند اتخاذ تصمیم کند.
 
 
 
 
 
 
 
 

موسسه حسابداری حسابداران تراز محور
88705994 -021     فکس:89775554-021
 09129497458           09120570744  
 
برچسب:
چرا شرکت حسابداری حسابداران تراز محور؟

حسابداران تراز محور با جمعی از متخصصین خبره حسابداری و مالیاتی و با سالها تجربه راهکارهای سریع و مفیدی را جهت رفع مشکلات مالی و مالیاتی کارفرمایان گرامی پیشنهاد خواهد نمود . ما بر این باوریم که داشتن یک سیستم مالی منظم میتواند از هدر رفت منابع موسسات به طور چشمگیری جلوگیری نماید و عنصر مهمی در پیشرفت یک شرکت باشد .جهت مشاوره رایگان با مشاورین مالی و مالیاتی با شرکت حسابداری حسابداران تراز محور تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق واتساپ